Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Космічні сили США отримали офіційну назву – Guardians або «Вартові»

Космічні сили США отримали офіційну назву – Guardians або «Вартові»

Назву шукали цілий рік

Космічні сили США отримали офіційну назву – Guardians або «Вартові»
фото Twitter United States Space Forces

Космічні сили США, створені Дональдом Трампом, оголосили в Twitter про свою офіційну назву. Після «сотень пропозицій» і досліджень з фахівцями космічної галузі відомство отримало ім'я Guardians («Вартові»). Назву обирали цілий рік, пише TJournal.

Назва відсилає до оригінального девізу Космічного командування ВПС (Air Force Space Command) в 1983 році: «Вартові високих рубежів» (Guardians of the High Frontier).

Вперше Трамп запропонував створити космічні сили в березні 2018 року, пояснивши: нова національна стратегія для космосу передбачає, що цей простір може бути «таким же полем бою, як земля, повітря або море». Відомство було засновано в грудні 2019 року.

У соцмережах з'явилися й інші асоціації. В першу чергу – з «Вартовими Галактики» від Marvel. А також, наприклад, з «Захисниками» Сарика Андреасяна і грою Destiny.

Спочатку Трамп хотів закріпити ім'я «Космічні сили», але американському уряду не вдалося отримати на це права. Справа в тому, що Netflix випередив американські ВПС і зареєстрував такий товарний знак для свого серіалу в Європі, Австралії, Мексиці та інших країнах.

Нагадаємо, на початку цього року командувач Космічними силами США склав присягу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті