«CМАРТ ДРАЙВ» – сплачуй, як водиш
Pekлama

«CМАРТ ДРАЙВ» – сплачуй, як водиш

Його основними перевагами є справедлива ціна за гарне водіння (що означає значну знижку) і можливість поліпшити свої водійські навички

Этот материал также доступен на русском языке
«CМАРТ ДРАЙВ» – сплачуй, як водиш
Фото: JESHOOTS.com/Pexels

Новий продукт від страхової компанії ARX – Автоцивілка «СМАРТ ДРАЙВ», набирає обертів і має попит у клієнтів. Його основними перевагами є справедлива ціна за гарне водіння (що означає значну знижку) і можливість поліпшити свої водійські навички.

Щоб скористатися продуктом, в першу чергу необхідно завантажити на смартфон мобільний додаток «Smart Drive» і зареєструватися в ньому. Додатковим бонусом від ARX є те, що додаток дає можливість всім водіям, навіть без укладення договору, перевіряти якість свого водіння.

За листопад-грудень додаток «Smart drive» було завантажено понад 1000 разів (доступно для Android та Apple). В українських App Store і Google Play додаток «Smart Drive» зараз знаходиться на перших позиціях.

В'ячеслав Гавриленко, член Правління ARX, зазначає: «Схоже, що наш новий продукт«СМАРТ ДРАЙВ» знайшов відгук серед клієнтів. Зростає кількість завантажень і кількість клієнтів, які купують продукт. І це поки тільки онлайн продаж. Продукт повністю в тренді діджіталізаціі: він дозволяє як повністю дистанційно і дуже оперативно укласти договір, так і отримати якісне врегулювання в найкоротші терміни в віддаленому режимі. Покриття підібрано оптимально, з урахуванням потреб тієї категорії автовласників, які не готові до придбання повного КАСКО. Пакет автострахування «СМАРТ ДРАЙВ» включає в себе міні-Каско, ОСЦПВ і ДЦВ.А за допомогою мобільного додатку прокачуються водійські навички й підвищується безпека водіння, що є додатковим бонусом!»

Додаток «Smart Drive» завантажується абсолютно безкоштовно, як уже зазначалося, договір страхування не потрібен. Після реєстрації водій зможе стежити за основними показниками свого водіння: швидкістю, маневрами, прискоренням, гальмуванням і використанням телефону за кермом. За кожну поїздку нараховуються бали. На підставі отриманих балів і пробігу, після укладення договору, може бути нарахована знижка на наступні частини платежу.

Інформація про компанію ARX:

 • 26 років на ринку страхування України.
 • Лідер страхування «КАСКО» 11-й рік поспіль.
 • 92% становить задоволеність клієнтів.
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited.
 • №1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2019 рік (згідно з даними НКФП серед 245 страхових компаній).
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України у 2018 році (за даними «Топ-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.
 • Загальна сума сплачених податків (ARХ та ARX Life) за 2019 рік склала понад 204 млн грн

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited зі штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року.
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р. є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал – $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло