Обираючи подарунки кожен другий українець свідомо прагне підтримати локальний бізнес – дослідження Mastercard

Обираючи подарунки кожен другий українець свідомо прагне підтримати локальний бізнес – дослідження Mastercard

Понад половина респондентів планує цьогоріч витратити на подарунки менше, ніж торік, натомість приділити більше часу на їх пошук

Обираючи подарунки кожен другий українець свідомо прагне підтримати локальний бізнес – дослідження Mastercard
Фото: Daria Shevtsova/Pexels

Згідно з новим дослідженням компанії Mastercard 63% українців зазначають, що під час майбутніх свят планують приділяти більше уваги своїм близьким і більш усвідомлено вибиратимуть новорічні подарунки. 79% опитаних українців стверджують, що 2020-й рік нагадав їм про головні життєві цінності. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Більша частина українців (56%) планують витратити на подарунки менше, ніж у попередні роки. 2/3 опитаних (66%) запевняють, що вибираючи новорічні подарунки в цьому році вони докладуть більше зусиль, а більш ніж половина (55%) – витратять більше часу на їх пошук.

Список «усвідомлених» подарунків 2020-го року в Україні очолюють: подарунки для підтримки краси і здоров'я (58%), парний одяг (52%) і подарунки-враження для спільного проведення часу (36%).

  1. Подарунки для здоров'я і краси (58%)
  2. Парний одяг (52%)
  3. Подарунки-враження для спільного проведення часу (36%)
  4. Фото в рамці або фотокниги (28%)
  5. Малюнок або картина (16%)
  6. Саморобні свічки (15%)
  7. Персоналізовані різдвяні прикраси (14%)
  8. Подарункові кошики із власноруч приготованими домашніми делікатесами (9%)
  9. Саморобні настільні ігри (8%)
  10. Вірш або розповідь (6%)

Крім цього, згідно з результатами дослідження, більш ніж половина (58%) опитаних українців планують купувати подарунки, частина виторгу з яких піде на благодійність. Кожен п'ятий українець (18%) планує допомогти нужденним, придбавши їм у подарунок одяг або їжу. Майже чверть (24%) зроблять подарунок для тварин з притулків, а 13% – пожертвують гроші на благодійність.

Також зазначається, що обираючи подарунки кожен другий українець свідомо прагне підтримати локальний бізнес. 6 із 10 споживачів планують купувати подарунки у місцевих підприємців, щоб допомогти відновленню їх бізнесу. При цьому, 56% опитаних планують робити покупки у локальних бізнесів онлайн.

Третина опитаних українців вирішили підтримати малий та середній бізнес, замовивши святкову вечерю в одному з локальних ресторанів або кафе.

«2020-й рік став особливим роком, який ще раз показав, як важливо допомагати тим, хто цього особливо потребує. І нас дуже надихає те, як у цей непростий час українці підходять до вибору подарунків, вибирають щось особливе, з метою не тільки порадувати рідних, а й допомогти нужденним, а також підтримати малий бізнес. Ми раді, що українці вибирають такий осмислений шопінг і допомагають підприємцям відновлюватися швидше», – зазначила Наталія Байдала, директор по маркетингу Mastercard в Україні та Молдові.

Нагадаємо: українці почали розплачуватись на 7% більше безконтактно і на 8% частіше онлайн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло