Новий штам коронавірусу виявився найбільш заразним для дітей – дослідження

Новий штам коронавірусу виявився найбільш заразним для дітей – дослідження

У нового штаму, згідно зі статистикою, вищий рівень заражень серед дітей

Новий штам коронавірусу виявився найбільш заразним для дітей – дослідження
фото DR

Нещодавно виявлений у Великобританії новий штам коронавірусу здатний швидше передаватися дітям, тому вони можуть стати найбільш вразливою категорією населення, яка сильніше за інших схильна до зараження новим штамом, пише Investing.com з посиланням на Independent.

Минулого тижня міністр охорони здоров'я країни Метт Хенкок виявив, що мутація коронавірусу під назвою VUI-202012/01 стоїть за недавнім сплеском захворювань в Лондоні і південно-східній Англії. Це призвело до того, що прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон в минулі вихідні скасував святкування Різдва для мільйонів людей, які змушені тепер миритися з жорсткими карантинними обмеженнями 4-го рівня.

Вчені терміново досліджують новий варіант коронавірусу. Так, за словами професора Ніла Фергюсона з Імперського коледжу Лондона, дані про інфікування на південному сході країни показали, що у нового штаму вірусу, згідно зі статистикою, вищий рівень заражень серед дітей, ніж у інших штамів.

«Ми поки що не встановили будь-якого причинно-наслідкового зв'язку, але ми можемо бачити це в даних», – сказав він.

Частка заражень новим штамом серед дітей до 15 років була за статистикою набагато вищою, ніж для основного вірусу.

Поки що не можна стверджувати, що головні жертви нового коронавірусу – виключно діти. Однак вчені погоджуються, що перший вид COVID-19 менше впливав на дітей і більше на дорослих.

Головне завдання, що стоїть перед англійськими вченими зараз – це визначити, чи будуть ефективними вакцини від коронавірусу в боротьбі з новим штамом.

Як повідомлялося, глава BioNTech 22 грудня заявив, що його компанія могла б, в разі необхідності, надати вакцину від нового штаму COVID-19 протягом шести тижнів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло