Аукціон небаченої щедрості: Трамп помилував експоліттехнолога Януковича Пола Манафорта

Аукціон небаченої щедрості: Трамп помилував експоліттехнолога Януковича Пола Манафорта

За останні два дні Трамп помилував понад 40 осіб

Аукціон небаченої щедрості: Трамп помилував експоліттехнолога Януковича Пола Манафорта
Пол Манафорт
фото www.flickr.com/photos/disneyabc/28355454201

Президент США Дональд Трамп помилував ексглаву свого передвиборчого штабу та колишнього політтехнолога президента-утікача Віктора Януковича Пола Манафорта і ексрадника Роджера Стоуна. Вони обидва фігурували в розслідуванні спецпрокурора Роберта Мюллера про російське втручання в президентські вибори в США 2016 року. Про це повідомляє DW.

Манафорт, який очолював кампанію Трампа у 2016 році, був засуджений до тюремного ув'язнення на загалом понад сім років за фінансові злочини, пов'язані з його роботою в Україні, і надання неправдивих свідчень. Він був одним з перших засуджених в рамках розслідування Мюллера про зв'язки штабу Трампа з Росією. У травні 2020 року його відпустили з в'язниці під домашній арешт у зв'язку з пандемією COVID-19.

Стоун був засуджений в листопаді 2019 року судом Вашингтона за лжесвідчення в рамках справи про російське втручання у вибори 2016 року. Він був засуджений до 40 місяців в'язниці, проте пізніше Трамп пом'якшив вирок і звільнив колишнього радника від тюремного ув'язнення.

Крім того, Трамп помилував свого свата – батька Джареда Кушнера, Чарльза. Кушнер-старший раніше визнав себе винним за звинуваченнями в ухилянні від сплати податків. Всього за останні два дні Трамп помилував понад 40 осіб.

Нагадаємо: до цього Трамп помилував радника президентської кампанії Трампа 2016 року Джорджа Пападопулоса та його адвоката Алекса Ван дер Цваана. Їх обох було визнано винними в даванні неправдивих свідчень під час розслідування в «російській справі».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті