ЄБРР розмістив оголошення про купівлю нових вагонів для київського метро

ЄБРР розмістив оголошення про купівлю нових вагонів для київського метро

Уперше закуплять потяги з міжвагонними проходами

ЄБРР розмістив оголошення про купівлю нових вагонів для київського метро
Фото: pixabay.com

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) розмістив оголошення про купівлю нових вагонів для Київського метрополітену. Про це повідомляє пресслужба КП «Київський метрополітен».

«Аукціон складатиметься з двох лотів. Перший із них – закупівля п’яти поїздів із відокремленими вагонами (25 вагонів). А другий – п’ять поїздів із міжвагонним проходом (25 вагонів). Такий тип вагонів раніше не використовувався у столичній підземці», – йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сторінці метрополітену в понеділок уранці.

Проведення тендера передбачено 11 березня 2021 року. До цього терміну учасники подаватимуть свої заявки за відповідною формою ЄБРР. Процедура проводиться на платформі банку.

У КП також нагадали, що в жовтні Київрада схвалила залучення кредиту ЄБРР на придбання 50 вагонів метрополітену. Новий рухомий склад планується використовувати на зеленій лінії після відкриття нових станцій «Мостицька» та «Проспект Правди».

Раніше «Київський метрополітен» оголосив тендер на 71 млн грн для побудови ще одного виходу зі станції метро «Вокзальна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті