Кабмін затвердив концепцію розвитку електронної охорони здоров'я

Кабмін затвердив концепцію розвитку електронної охорони здоров'я

Фінансування здійснюватиметься з державного й місцевого бюджетів

Кабмін затвердив концепцію розвитку електронної охорони здоров'я
Фото: pixabay.com

Кабінет Міністрів України на засіданні в понеділок затвердив концепцію розвитку електронної системи охорони здоров'я до 2025 року.

«Концепція передбачає вирішення наявних проблем і викликів шляхом забезпечення виконання комплексних заходів за такими напрямами – нормативно-правове забезпечення розвитку електронної охорони здоров'я, організаційне, управлінське й технічне забезпечення розвитку електронної охорони здоров'я, ресурсне забезпечення розвитку електронної охорони здоров'я, забезпечення якості, безпеки та доступності електронної охорони здоров'я», – пояснив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час засідання уряду.

«Фінансування заходів реалізації концепції здійснюється за рахунок і в межах коштів державного та місцевих бюджетів, затверджених на відповідний рік, міжнародної технічної фінансової допомоги та інших незаборонених законодавством джерел», – додав міністр.

Як повідомлялося раніше, у держбюджеті-2021 закладено підвищення зарплат медикам на 30%.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло