Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
АМКУ схвалив пропозицію «Нафтогазу» продавати на товарних ринках не менше 15% видобутого газу

АМКУ схвалив пропозицію «Нафтогазу» продавати на товарних ринках не менше 15% видобутого газу

Компанія почне продаж ще до видобутку вуглеводнів на Юзівській ділянці

АМКУ схвалив пропозицію 	«Нафтогазу» продавати на товарних ринках не менше 15% видобутого газу
Фото: minenergo.com.ua

НАК «Нафтогаз України» звернувся до Антимонопольного комітету (АМКУ) з ініціативою виставляти для продажу на товарних біржах не менше 15% видобутого газу. АМКУ схвалив пропозицію. Про це йдеться в пресрелізі компанії.

«Розрахунок 15% обсягів здійснюється без врахування ресурсу газу, що реалізується в межах спеціальних обов’язків на виконання статті 11 Закону України «Про ринок природного газу». АМКУ схвалив пропозиції Нафтогазу, тож після завершення процесу концентрації компанія почне в обов’язковому порядку продавати частку газу ще до початку видобутку вуглеводнів на Юзівській ділянці», – повідомляє пресслужба.

НАК «Нафтогаз України» та НАК «Надра України» 18 грудня підписали договір купівлі-продажу частки розміром 99% у статутному капіталі ТОВ «Надра Юзівська», що володіє правом на розвідку та видобування вуглеводнів на Юзівській ділянці. Нафтогаз зможе набути остаточного права на зазначену частку після отримання згоди АМКУ на концентрацію. Крім того, Нафтогаз уклав договір про придбання 1% статутного капіталу ТОВ «Надра Юзівська», що належить дочірньому підприємству НАК «Надра України» «Український геологічний науково-виробничий центр», та стане єдиним власником Надра Юзівська.

Юзівська ділянка розташована в Дніпровсько-Донецькому нафтогазоносному басейні на території Донецької та Харківської областей. Площа ділянки – 7,9 тис. кв. км.

16 грудня 2020 року Кабінет міністрів України надав можливість НАК «Нафтогаз України» придбати 100% частки у ТОВ «Надра Юзівська».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті