Захворіло у світі
115,618,088
Померло у світі
2,569,422
Вилікувалось у світі
65,383,259
Захворіло в Україні
1,384,917
Померло в Україні
26,763
Вилікувалось в Україні
1,191,022
США обвинуватили Коломойського у використанні крадених коштів для покупки нерухомості в Огайо

США обвинуватили Коломойського у використанні крадених коштів для покупки нерухомості в Огайо

Коломойський та Боголюбов, за обвинуваченнями, використовували незаконно привласнені кошти з ПриватБанку для покупки комерційної нерухомості у штаті

США обвинуватили Коломойського у використанні крадених коштів для покупки нерухомості в Огайо
Ігор Коломойський
Фото: скріншот з відео

Прокуратура США звинуватила українського олігарха Ігоря Коломойського і ще одного українського бізнесмена, Геннадія Боголюбова, у використанні незаконно привласнених коштів для покупки нерухомості в Огайо. Як повідомляє Reuters, аналогічні обвинувачення проти Коломойського США висували через придбання нерухомості в Кентуккі та Техасі.

Коломойський, один з найвідоміших магнатів України, який вважається ключовим політичним прихильником президента Володимира Зеленського, відкинув попередні звинувачення. Брюс Маркс, американський юрист, який представляє Коломойського, не відразу відповів на прохання прокоментувати останнє обвинувачення, пише агентство.

У заяві Мін’юсту США стверджується, що двоє чоловіків використовували незаконно привласнені кошти з українського ПриватБанку для покупки комерційної нерухомості в Огайо, і що США намагаються конфіскувати ці активи.

Прокуратура США заявила, що в період з 2008 до 2016 року Коломойський і Боголюбов у шахрайський спосіб отримали позики і відмивали їх через рахунки підставної компанії. Після цього кошти переправляли до США.

В цілому, за даними Міністерства юстиції США, нерухомість в трьох штатах США коштує понад $60 млн.

Нагадаємо, 6 серпня Міністерство юстиції США звинуватило українського олігарха Ігоря Коломойського в розкраданні мільярдів доларів з ПриватБанку, а потім використанні величезної кількості компаній для відмивання цих грошей в Сполучених Штатах і в усьому світі. 

Коломойський відповів на звинувачення у крадіжці мільярдів доларів з ПриватБанку. Він заявив, що всі кошти, про які каже американське відомство, були інвестовані з власних доходів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті