Захворіло у світі
113,815,816
Померло у світі
2,526,080
Вилікувалось у світі
64,273,411
Захворіло в Україні
1,347,849
Померло в Україні
25,982
Вилікувалось в Україні
1,170,023
Польський антимонопольний комітет отримав заявку на дозвіл про створення СП PGNiG і ЕРУ

Польський антимонопольний комітет отримав заявку на дозвіл про створення СП PGNiG і ЕРУ

Діяльність СП включатиме розвідку родовищ природного газу на території України, а в перспективі також його видобуток і продаж

Польський антимонопольний комітет отримав заявку на дозвіл про створення СП PGNiG і ЕРУ
фото: interfax.com.ua

Польський антимонопольг регулятор UOKiK 31 грудня 2020 року отримав заявку на дозвіл на створення спільного підприємства державною нафтогазова компанія Польщі PGNiG та компанією «Енергетичні ресурси України» (ЕРУ).

Наразі заявка перебуває на розгляді.

Діяльність створеного СП включатиме розвідку родовищ природного газу на території України, а в перспективі також його видобуток і продаж.

PGNiG займається розвідкою і видобутком природного газу та сирої нафти, а також імпортом, зберіганням, продажем, розподілом газоподібного та рідкого палива, виробництвом тепла та електроенергії, надаючи, окрім цього, послуги з геофізики та буріння. Її дочірні компанії та філії здійснюють геологорозвідувальну та виробничу діяльність у Норвегії та Пакистані, займаються продажем газу в Німеччині та трейдингом ЗПГ через офіс у Лондоні.

ЕРУ – група компаній з іноземними інвестиціями, яка спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці. ERU Management Services LLC – американська материнська компанія, що входить до складу групи та здійснює трейдингові операції,  з липня 2020 року єдина здійснює поставки газу з України до Румунії.  

Нагадаємо: у вересні «ЕРУ Трейдінг» стала переможцем тендеру, проведеного Оператором газотранспортної системи України (Оператор ГТСУ), на поставки природного газу польської нафтогазової компанії PGNiG.

У жовтні PGNiG підписала інвестиційну угоду з Групою компаній «Енергетичні ресурси України» про спільний проект розвідки та видобутку природного газу в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті