Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Foxconn та Geely спільно розроблятимуть та випускатимуть авто для сторонніх виробників

Foxconn та Geely спільно розроблятимуть та випускатимуть авто для сторонніх виробників

Компанії володітимуть по 50% акцій свого спільного підприємства

Foxconn та Geely спільно розроблятимуть та випускатимуть авто для сторонніх виробників
фото www.flickr.com/photos/ipeguy/5534517743/

Тайванська Foxconn і китайський виробник автомобілів Geely створили спільне підприємство, метою якого є продаж продукції і послуг світовій автомобільної промисловості.

Як повідомляє CNBC, ця угода знаменує собою триваючу експансію Foxconn в автомобільний сектор і відображає бажання Geely співпрацювати з технологічними компаніями.

Компанії заявили, що Foxconn і Geely випускатимуть автомобілі, надаватимуть консультації, інтелектуальні системи водіння та інші послуги глобальним автомобільним підприємствам.

Foxconn і Geely володітимуть по 50% акцій свого спільного підприємства. Теоретично автовиробники можуть прийти до Foxconn і Geely, щоб спроєктувати і навіть випустити своє наступне авто, яку носитиме бренд виробника.

Тайванська Foxconn, яка є основним виробником електроніки Apple, минулого року запустила платформу, щоб допомогти автокомпаніям виготовляти електромобілі. А в цьому місяці Foxconn підписала угоду з китайським виробником електромобілів Byton про допомогу у виробництві його першого автомобіля.

На додачу Geely підписала угоду з китайським пошуковим гігантом Baidu, щоб стати міноритарним акціонером нової автономної компанії з виробництва електромобілів. Geely буде виробничим партнером в новому підприємстві Baidu.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті