Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Влада Нью-Йорка розриває всі контракти з The Trump Organization через штурм Капітолію

Влада Нью-Йорка розриває всі контракти з The Trump Organization через штурм Капітолію

Заворушення у Вашингтоні класифікуються як «злочинна діяльність», тому Нью-Йорк має право розірвати угоди

Влада Нью-Йорка розриває всі контракти з The Trump Organization через штурм Капітолію
фото pixabay.com

Нью-Йорк більш не вестиме справи з компанією президента Дональда Трампа The Trump Organization через його ймовірну причетність до розпалювання заворушень у Капітолії, заявив в середу мер міста Білл де Блазіо.

«Президент спровокував заколот проти уряду Сполучених Штатів, в результаті якого загинули п'ятеро людей і який створив загрозу зриву конституційної передачі влади», – наводяться слова де Блазіо в заяві, поширеній офісом мера, яку цитує Інтерфакс.

«Місто Нью-Йорк не буде пов'язане з цими непрощенними діями в якій би то не було формі, і ми негайно вживаємо заходів для розірвання всіх контрактів із The Trump Organization», – заявив мер міста.

Американські ЗМІ відзначають, що, за словами де Блазіо, оскільки заворушення в Вашингтоні класифікуються як «злочинна діяльність», Нью-Йорк має право розірвати зв'язки з The Trump Organization.

За даними ЗМІ, мер Нью-Йорка очікує, що компанія Трампа спробує оскаржити рішення міста в суді.

У прес-релізі офісу де Блазіо уточнюється, що процес розірвання контрактів прописаний в кожній угоді компанії з Нью-Йорком. Так, в Нью-Йорку The Trump Organization належить карусель в Центральному парку Нью-Йорка, льодовий каток Ласкер-Рінк і поля для гри в гольф в парку Ferry Point.

Контракт стосовно каруселі буде припинений через 25 днів після відправлення повідомлення компанії Трампа, угода по катку – через 30 днів. Що стосується угоди щодо полів для гольфу, процес припинення її дії може затягнутися на місяці.

Білл де Блазіо вперше запропонував розірвати контракт з компанією Трампа в 2015 році, коли у виступі американського політика помітили зневажливі висловлювання щодо латиноамериканців.

The New York Times зазначає, що після штурму Капітолію прихильниками Трампа багато компаній та установ розірвали зв'язки з президентом і його сім'єю. Крім того, ім'я політика прибрали з назв приватної власності. Зокрема, готель Trump SoHo hotel тепер називається The Dominick.

Повідомлялося також, що найбільші страхові компанії США відмовляються від пожертвувань на політичні цілі.

Нагадаємо, два великих банки, наближених до Трампа, розірвали з ним відносини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті