Зарплата голови «Укрзалізниці» становить 625 000 грн

Зарплата голови «Укрзалізниці» становить 625 000 грн

Зарплата попереднього керівника становила понад 800 000 грн

Зарплата голови 	«Укрзалізниці» становить 625 000 грн
Голова "Укрзалізниці" Володимир Жмак
Фото: фейсбук-сторінка Володимира Жмака

Глава АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак отримує 625 000 грн заробітної плати. Про це в ефірі програми «Україна з Тиграном Мартиросяном» на телеканалі «Україна 24» повідомив глава компанії Володимир Жмак.

«Моя заробітна плата становить 625 000 грн. І це будь-хто зможе побачити в декларації, тому приховувати її сенсу не має. Водночас хочу сказати, що така зарплата у мене була 25 років тому, коли я займався бізнесом у «Київстарі», потім у «ТНК-ВР» тощо. Вона, я б сказав, нижче від ринкового рівня для такого підприємства, як «Укрзалізниця», – заявив Жмак.

Він зазначив, що його зарплата «значно менше того рівня, який був у попереднього керівника» – Євгенія Кравцова – оскільки висока заробітна плата попереднього керівника «викликала дуже великий суспільний резонанс».

Жмак також наголосив, що заробітну плату членам наглядової ради встановлює акціонер компанії – Кабінет міністрів України.

Як повідомлялося, в серпні 2020 року Кабінет міністрів України затвердив кандидатуру Володимира Жмака, який обіймав посаду голови наглядової ради аеропорту «Бориспіль», головою правління АТ «Укрзалізниця». Наглядова рада «Укрзалізниці» дала старт конкурсу на посаду голови правління в лютому 2020 року, в конкурсі брали участь близько 100 кандидатів.

Нагадаємо, у квітні 2019 року видання «НВ» повідомило, що найвищі зарплати серед керівників держкомпаній отримують голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв та очільник «Укрзалізниці» – Євген Кравцов. За 2018 рік він заробив 9,749 млн грн, тобто щомісяця отримував по 812 000 грн

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло