Мешканці Білорусі продовжують акції протесту попри морози

Мешканці Білорусі продовжують акції протесту попри морози

По всій країні проходять 30 акцій

Мешканці Білорусі продовжують акції протесту попри морози
Фото: TUT.BY

У Мінську та інших містах Білорусі в неділю, незважаючи на сильний мороз, проходять окремі акції протесту. Про це повідомляє портал TUT.by.

Зазначається, що попри морози, білоруси не припиняють свої активності ні на один день. Нинішня неділя – не виняток. З ранку на прогулянку вийшли Тракторозаводське селище, велозавод «Шарики» і Боровляни. За прапор з Погонею затриманий інвестор і бізнес-ангел (засновник компанії Angels BAND Belarus, – Mind) Валерій Остринський.

Вже рано вранці вийшли, зокрема, жителі мікрорайону Схід, житлового комплексу Магістр.

Жителі деяких мікрорайонів білоруської столиці, наприклад Брилевичей та Уруччя, проводять акції, не виходячи на вулицю. Так, мешканці одного будинку в Брилевичах вийшли на балкони з біло-червоно-білими прапорами й прочитали вірш Янки Купали.

Як повідомляють ЗМІ, протестувальники виходять і в інших містах Білорусі, зокрема у Бресті, Борисові, Боровлянах, Річиці. До полудня повідомлялося про 30 акцій, які проходять по всій країні.

Як повідомлялося, в Білорусі з серпня 2020 року тривають масові протести проти фальсифікації результатів президентських виборів, на яких переможцем був оголошений Олександр Лукашенко.

Євросоюз і Україна заявили, що не визнають легітимності Лукашенко.

Нагадаємо, лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська заявила, що нові вибори і народний референдум по новій Конституції повинні пройти до кінця 2021 року «і без Лукашенка».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло