Захворіло у світі
116,872,436
Померло у світі
2,593,931
Вилікувалось у світі
66,149,832
Захворіло в Україні
1,406,800
Померло в Україні
27,128
Вилікувалось в Україні
1,198,254
Мешканці Білорусі продовжують акції протесту попри морози

Мешканці Білорусі продовжують акції протесту попри морози

По всій країні проходять 30 акцій

Мешканці Білорусі продовжують акції протесту попри морози
Фото: TUT.BY

У Мінську та інших містах Білорусі в неділю, незважаючи на сильний мороз, проходять окремі акції протесту. Про це повідомляє портал TUT.by.

Зазначається, що попри морози, білоруси не припиняють свої активності ні на один день. Нинішня неділя – не виняток. З ранку на прогулянку вийшли Тракторозаводське селище, велозавод «Шарики» і Боровляни. За прапор з Погонею затриманий інвестор і бізнес-ангел (засновник компанії Angels BAND Belarus, – Mind) Валерій Остринський.

Вже рано вранці вийшли, зокрема, жителі мікрорайону Схід, житлового комплексу Магістр.

Жителі деяких мікрорайонів білоруської столиці, наприклад Брилевичей та Уруччя, проводять акції, не виходячи на вулицю. Так, мешканці одного будинку в Брилевичах вийшли на балкони з біло-червоно-білими прапорами й прочитали вірш Янки Купали.

Як повідомляють ЗМІ, протестувальники виходять і в інших містах Білорусі, зокрема у Бресті, Борисові, Боровлянах, Річиці. До полудня повідомлялося про 30 акцій, які проходять по всій країні.

Як повідомлялося, в Білорусі з серпня 2020 року тривають масові протести проти фальсифікації результатів президентських виборів, на яких переможцем був оголошений Олександр Лукашенко.

Євросоюз і Україна заявили, що не визнають легітимності Лукашенко.

Нагадаємо, лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська заявила, що нові вибори і народний референдум по новій Конституції повинні пройти до кінця 2021 року «і без Лукашенка».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті