Захворіло у світі
116,872,436
Померло у світі
2,593,931
Вилікувалось у світі
66,149,832
Захворіло в Україні
1,406,800
Померло в Україні
27,128
Вилікувалось в Україні
1,198,254
Німецькі екологи опротестували дозвіл на прокладання «Північного потоку 2»

Німецькі екологи опротестували дозвіл на прокладання «Північного потоку 2»

Новий дозвіл BSH на прокладання труб поки що не має сили

Німецькі екологи опротестували дозвіл на прокладання «Північного потоку 2»
фото Nord Stream 2

Природоохоронні організації ФРН Nabu і DUH опротестували дозвіл на прокладання «Північного потоку 2», виданий Федеральним відомством з питань судноплавства і гідрографії (BSH), повідомляє Інтерфакс з посиланням на агентство Dpa.

У BSH підтвердили журналістам подання екологами скарг, зазначивши, що поява таких заперечень означає, що дія виданого відомством дозволу на проведення робіт призупиняється.

Минулої п'ятниці, 15 січня, відомство BSH повідомило, що розширило тимчасові рамки вже виданого дозволу на будівництво газопроводу. На додаток до виданого раніше дозволу на будівництво «Північного потоку 2» для кораблів з якірним позиціонуванням, що діяв з травня по вересень, тепер дозвіл видано також і на будівельні роботи з вересня по травень.

Крім цього, існує дозвіл 2018 року на будівництво з травня по вересень для кораблів з динамічним позиціонуванням DP2 і розширений дозвіл від грудня 2019 року на будівництва з вересня по травень для суден такого ж типу.

Це означає, що тепер в німецьких водах цілий рік з певними часовими проміжками і правилами для будівництва може бути задіяний як російський корабель «Фортуна» з якірним позиціонуванням, так і трубоукладач «Академік Черський» з динамічним позиціонуванням. Обидва судна зараз знаходяться в зоні будівництва «Північного потоку 2».

Тим часом ще одна європейська компанія вийшла з «Північного потоку 2» через санкції США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті