Німеччина вимагає пояснень від РФ щодо звинувачень Путіна в корупції

Німеччина вимагає пояснень від РФ щодо звинувачень Путіна в корупції

Якщо звинувачення неправдиві, то уряд РФ має це пояснити росіянам, а не затримувати їх

Німеччина вимагає пояснень від РФ щодо звинувачень Путіна в корупції
Владімір Путін
фото pixabay.com

Уповноважений уряду ФРН з питань співпраці з Росією Йоханн Затхофф вимагає від Москви роз'яснити звинувачення в корупції російського президента Владіміра Путіна. Про це він заявив в інтерв'ю газеті Saarbrücker Zeitung, передає DW.

Мова йде про розслідування Фонду боротьби з корупцією (ФБК) про так званий «палац Путіна».

«Якщо звинувачення не відповідають дійсності, російський уряд може роз'яснити це своїм громадянам замість того, щоб затримувати їх», – сказав Затхофф.

«Путін завжди називав боротьбу з корупцією своєю ціллю. Тепер є хороша можливість конкретно це продемонструвати», – додав Затхофф .

Він також розкритикував дії поліції на мітингу 23 січня.

Між тим Затхофф виступив проти введення нових санкцій проти Росії, а також проти зупинки будівництва «Північного потоку – 2» через арешт Олексія Навального, оскільки ці події «не мають нічого спільного один з одним».

Нагадаємо: Фонд боротьби з корупцією (ФБК) російського опозиціонера Олексія Навального 19 січня випустив розслідування про палац на узбережжі Чорного моря, який, як стверджують автори, належить президенту Росії Путіну. Розслідувачі оцінили вартість об'єкта в $1,4 млрд. За їх відомостями, палац будується і утримується за рахунок двох державних компаній – «Роснєфть» і «Транснєфть», які очолюють два найближчих друга Путіна – Сечін і Токарєв. Володіння Путіна Навальний описує як «найбільш секретний об'єкт в Росії».

Як повідомлялось, після арешту Навального Європарламент висунув керівництву ЄС вимогу припинити реалізацію незавершеного проєкту «Північний потік – 2».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті