Захворіло у світі
116,872,436
Померло у світі
2,593,931
Вилікувалось у світі
66,149,832
Захворіло в Україні
1,406,800
Померло в Україні
27,128
Вилікувалось в Україні
1,198,254
Samsung розглядає відкриття заводу з виробництва мікросхем у США за $17 млрд

Samsung розглядає відкриття заводу з виробництва мікросхем у США за $17 млрд

Остаточне рішення компанії залежатиме від того, чи надасть уряд США фінансову допомогу

Samsung розглядає відкриття заводу з виробництва мікросхем у США за $17 млрд
фото www.flickr.com/photos/dennism2/34376694332

Південнокорейська технологічна група Samsung Electronics має намір інвестувати $17 млрд в будівництво заводу з виробництва мікросхем в Аризоні, Техасі або Нью-Йорку.

Як повідомляє WSJ, важливим фактором в тому, чи буде Samsung просувати свої плани, буде наявність стимулів з боку уряду США.

Пропозиція з’явилась в той час, коли Сполучені Штати намагаються виділити мільярди доларів на фінансування для збільшення виробництва мікросхем в країні і зменшення її залежності від Тайваню, Китаю і Південної Кореї. Нові стимули для виробництва чіпів включені в Закон про національну оборону, прийнятий в січні, хоча ці заходи ще не отримали фінансування.

ЗМІ повідомляють, що на потенційному заводі буде працювати до 1900 осіб, і очікується, що він буде запущений до жовтня 2022 року.

Історично склалося так, що США раніше ніколи не пропонували федеральну допомогу заводам з виробництва мікросхем. Але пандемія COVID-19 підкреслила, як збої в глобальному ланцюжку поставок можуть зупинити потік ключових продуктів, необхідних для створення життєво важливих технологій, від смартфонів 5G до літаків, що змусило США шукати шляхи, щоб стати більш самодостатніми.

Нагадаємо: автовиробники у всьому світі закривають складальні лінії через глобальну нестачу напівпровідників. Дефіцит, який застав галузь зненацька, змусив Ford Motor, Subaru і Toyota Motor скорочувати виробництво в США. За межами Сполучених Штатів постраждали також Volkswagen, Nissan Motor і Fiat Chrysler Automobiles.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті