Байден пообіцяв замінити весь урядовий автопарк електрокарами

Байден пообіцяв замінити весь урядовий автопарк електрокарами

За попередніми підрахунками, це може коштувати $20 млрд або більше

Байден пообіцяв замінити весь урядовий автопарк електрокарами
Джо Байден
фото www.flickr.com/photos/148991913@N07/50048460671

Президент США Джо Байден пообіцяв намір замінити весь урядовий автопарк американськими електромобілями «з нульовими викидами».

«Федеральний уряд володіє величезним парком транспортних засобів, які ми збираємося замінити чистими електромобілями, зробленими прямо тут, в Америці, американськими робітниками», – цитує Байдена Reuters.

Заміна автопарку, за оцінками, може коштувати $20 млрд або більше.

За даними Управління загального обслуговування (GSA), станом на 2019 рік у власності уряду США знаходилося 645 000 автомобілів. У 2019 році уряд США витратив $4,4 млрд  на федеральні транспортні витрати.

За даними GSA, станом на липень 2020 року серед транспортних засобів уряду США тільки 3215 були електромобілями.

В ході передвиборчої кампанії Байден пообіцяв «взяти на себе серйозне федеральне зобов'язання закупити чисті автомобілі для федерального, штатного, , поштового та місцевого автопарків».

Він також пообіцяв створити 1 млн нових робочих місць в «американській автомобільній промисловості, внутрішніх ланцюжках поставок автомобілів і автомобільній інфраструктурі, від запчастин до матеріалів і станцій зарядки електромобілів».

Байден обіцяє побудувати 550 000 зарядних станцій для електромобілів і витратити більше на дослідження в області екологічно чистої енергії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті