Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
Метінвест Діджитал отримав дві нові золоті компетенції Microsoft
Реклама

Метінвест Діджитал отримав дві нові золоті компетенції Microsoft

За два роки партнерства с Microsoft Метінвест Діджитал сертифікувався у 9 компетенціях з 18 можливих

Этот материал также доступен на русском
Метінвест Діджитал отримав дві нові золоті компетенції Microsoft

Метінвест Діджитал пройшов сертифікацію та отримав дві золоті компетенції Microsoft з розробки додатків Gold Application Development та Gold Application Integration.

Проходження сертифікації підтверджує найвищу кваліфікацію технічних експертів компанії з дизайну, розробки й моніторингу передових хмарних та веб-додатків Azure / Microsoft 365, а також глибокі знання технологій Microsoft та технічні можливості інтеграції програм і даних для підвищення ефективності та досягнення бізнес-результатів.

Для отримання будь-якої срібної чи золотої компетенції, компанія повинна мати у своєму портфоліо успішно впровадженні проєкти з відповідної технології. Таким чином, сертифікуючи партнера по тій чи іншій компетенції, Microsoft гарантує своїм клієнтам, що партнер якісно вирішить їх бізнес-завдання за сертифікованим напрямом.

За два роки партнерства с Microsoft Метінвест Діджитал сертифікувався у 9 компетенціях з 18 можливих. На сьогодні актив компанії налічує сім золотих сертифікацій – Gold Cloud Platform, Gold Data Platform, Gold Windows and Devices, Gold DevOps, Gold Data Analytics, Gold Application Development, Gold Application Integration та дві срібні – Silver Datacenter та Silver Security.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті