Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Глава МЗС Польщі не виключає зупинку «Північного потоку – 2»

Глава МЗС Польщі не виключає зупинку «Північного потоку – 2»

Міністр закордонних справ Польщі не виключив блокування проєкту, але він певен, що імпульс до цього не надійде з Німеччини

Глава МЗС Польщі не виключає зупинку «Північного потоку – 2»
фото Nord Stream 2 AG

Очільник польської дипломатії Збіґнєв Рау сказав «Польському радіо», що після спроби отруєння Олексія Навального Німеччиною прокотила дискусія про доцільність суперечливого газопроводу «Північний потік – 2», але її виграли ті, хто хоче завершити цей інвестиційний проєкт. Не змінює цього той факт, що зараз у Німеччині дискусія пожвавилася.

«Від цієї, навіть відновленої дискусії в Німеччині на цю тему я б не чекав багато в цьому питанні. Навіть якщо блокування все-таки відбудеться, воно вийде зі Сполучених Штатів, і це буде причиною, чому цей інвестиційний проєкт не буде завершений», – наголосив очільник польського  МЗС.

Мова йде про санкції проти проєкту з боку США.

Нагадаємо: днями російське трубоукладальне судно «Фортуна» розпочало роботу на будівельному майданчику газопроводу «Північного потоку – 2» в водах Данії, знехтувавши новими санкціями США проти суперечливого проєкту.

До цього  Держдепартамент США ввів санкції щодо судна «Фортуна» і її ймовірного власника, російської компанії KVT-Rus, з метою зупинити будівництво трубопроводу з Росії до Німеччини через Балтійське море.

Після нових санкцій США російський «Газпром» попередив про можливу зупинку або замороження проєкту «Північний потік – 2».

Днями стало відомо, що Європарламент вимагає від керівництва ЄС припинити реалізацію незавершеного проєкту «Північний потік – 2» у зв’язку з арештом опозиціонера Олексія Навального після його повернення в РФ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті