Старший – значить досвідченіший: Давос запускає ініціативу з надання робочих місць пенсіонерам

Старший – значить досвідченіший: Давос запускає ініціативу з надання робочих місць пенсіонерам

50 глобальних компаній вже приєдналися до цієї ініціативи

Старший – значить досвідченіший: Давос запускає ініціативу з надання робочих місць пенсіонерам
фото pixabay.com

Існує глобальний міф про те, що продуктивність праці знижується з віком робітників. Але насправді залучення працівників похилого віку – це невикористане джерело зростання, йдеться в доповіді, опублікованій в рамках порядку денного Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Світ вступив у нову фазу демографічного розвитку, коли завдяки розвитку медицини люди живуть довше і здоровіше. Оскільки державні пенсійні схеми, як правило, погано пристосовані до цих змін, втрутитися мають зацікавлені сторони приватного сектору.

Люди живуть і працюють довше, ніж будь-коли раніше, і багато поколінь часто працюють пліч-о-пліч. Це слід розглядати як можливість, а не як проблему.

Компанії, беручи на роботу літніх людей, можуть сприяти формуванню інклюзивної робочої сили майбутнього з різних поколінь.

Давоський економічний форум спільно з ОЕСР і AARP створив платформу цифрового навчання на допомогу роботодавцям. Понад 50 глобальних компаній приєдналися до ініціативи Living, Learning and Earning Longer («Живи, навчайся, заробляй довше»), включаючи AIG, Allianz, Aegon, Home Instead, Invesco і Mercer.

За даними AARP, в 2018 році дискримінація працівників старше 50 років обійшлася економіці США в $850 млрд.

Підраховано, що створення робочого колективу з кількох поколінь і надання літнім працівникам більших можливостей для роботи може підвищити ВВП на душу населення на 19% протягом наступних трьох десятиліть.

«Якщо ми хочемо безперервного економічного зростання і покращення якості життя, необхідно змінити мислення і стереотипии щодо віку, які у нас є», – зазначає Мартіна Ферланд, гендиректор Mercer.

ОЕСР підготувала звіт, заснований на великих дослідженнях, в якому підкреслюється безліч переваг, які старші працівники можуть запропонувати роботодавцям, включаючи підвищення продуктивності фірм та ефективності команди, створення інноваційних продуктів тощо.

Партнери, які беруть участь в ініціативі Форуму «Живи, вчися і заробляй довше», співпрацюють через унікальну цифрову платформу, яку роботодавці можуть використовувати для пошуку статистичних даних і досліджень щодо переваг співробітників різних поколінь.

Ініціатива спрямована на зацікавлення старших людей привабливими стимулами для роботи (наприклад, фінансове і пенсійне забезпечення, варіанти роботи і виходу на пенсію, відпустка по догляду і т.п.).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті