Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
Французька Sanofi допоможе Pfizer та BioNTech із випуском вакцини для ЄС

Французька Sanofi допоможе Pfizer та BioNTech із випуском вакцини для ЄС

Sanofi відклала запуск власної вакцини і надасть виробникам доступ до своєї інфраструктури

Французька Sanofi допоможе Pfizer та BioNTech із випуском вакцини для ЄС
фото www.flickr.com/photos/nnieuws/33042088355

Французький фармацевтичний гігант Sanofi оголосив в середу, 27 січня, про досягнення угоди з німецькою BioNTech про постачання вакцини компанії, розробленої в партнерстві з американською групою Pfizer, в Європейський Союз. Про це повідомляє Reuters.

Минулого місяця Sanofi оголосила, що відкладе запуск власної вакцини, розробленої спільно з британською GlaxoSmithKlin.

«Sanofi надасть BioNTech доступ до своєї інфраструктури і власного досвіду для виробництва понад 125 млн доз вакцини проти COVID-19 в Європі», – йдеться в заяві фармгіганта.

«Перші поставки будуть здійснюватися з виробничих потужностей Sanofi у Франкфурті з літа 2021 року», – заявили в компанії, додавши, що «пріоритетом компанії є продовження розробки двох вакцин-кандидатів проти COVID-19».

Тим часом згідно з даними, зібраними Університетом Джонса Хопкінса, глобальне число випадків COVID-19 перевищила 100 млн. Великобританія стала першою країною в Європі, в якій від наслідків коронавірусної інфекції загинуло 100 000 осіб.

Нагадаємо: днями шведсько-британська фармкомпанія AstraZeneca повідомила офіційним особам Європейського Союзу, що скоротить поставки своєї вакцини проти COVID-19 в блок на 60% до 31 млн доз в І кварталі року через виробничі проблеми. До цього  Pfizer і BioNTech також сповільнили поставки своєї вакцини в блок, заявивши, що цей крок був необхідний через роботу з нарощування виробництва.

Як повідомлялось, Інститут Пастера, який базується в Парижі, оголосив про припинення роботи над розробкою вакцини від COVID-19 на основі вакцинного вірусу кору.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті