Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
Десятки тисяч виборців покинули республіканську партію після штурму Капітолія

Десятки тисяч виборців покинули республіканську партію після штурму Капітолія

За офіційними даними, протягом місяця понад 30 000 прихильників республіканців покинули партію

Десятки тисяч виборців покинули республіканську партію після штурму Капітолія
фото: Tyler Merbler

З початку січня після штурму Капітолія кількість виборців, зареєстрованих у Республіканській партій, почала різко скорочуватися. Про це повідомляє видання The Hill.

За офіційними даними, протягом місяця понад 30 000 республіканців покинули партію. До того ж ці дані можуть бути неповні, оскільки не всі штати публікують інформацію про перереєстрацію виборців щотижня.

Масова хвиля «дезертирства» – це фактично безпрецедентна ситуація.

Проте, як зазначає видання, це може бути лише вершиною айсбергу: наразі інформація відома лише по тих штатам, котрі щотижня повідомляють дані про реєстрацію виборців та перехід між партіями.

Наприклад, у Пенсильванії з Республіканської партії вийшли понад 10 000 виборців. Третина з них перейшла до демократів, а інші зареєструвалися як прихильники інших партій, або взагалі без партійної приналежності.

У Північній Кароліні з партії вийшли 6 000 республіканців, в Арізоні – 5 000, у Колорадо – 4 500, а в Меріленді – 2 300. Також зниження кількості прихильників республіканців фіксують у Флориді та Маямі.

Нагадаємо: 6 січня Конгрес зібрався, щоб затвердити перемогу на виборах президента Джо Байдена. Прихильники Дональда Трампа пішли штурмувати будівлю Капітолія. Унаслідок інциденту загинули пʼятеро людей, зокрема один працівник поліції. Президент Байден назвав цей штурм заколотом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті