Захворіло у світі
114,461,199
Померло у світі
2,539,880
Вилікувалось у світі
64,675,787
Захворіло в Україні
1,357,470
Померло в Україні
26,212
Вилікувалось в Україні
1,176,918
Фонд гарантування у березні розпочне продаж земельних ділянок банку «Аркада»

Фонд гарантування у березні розпочне продаж земельних ділянок банку «Аркада»

Упродовж кількох місяців на торги будуть виставлені 34 земельні ділянки під Києвом

Фонд гарантування у березні розпочне продаж земельних ділянок банку «Аркада»
Фото: rbc.ua

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) планує в березні 2021 року почати серію електронних аукціонів з продажу земельних ділянок банку «Аркада». Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

Так, упродовж кількох місяців на торги будуть виставлені 34 земельні ділянки під Києвом – у містах Буча та Бровари, а також у селищі Михайлівка-Рубежівка, яке входить до складу Києво-Святошинського району Київської області.

Виставлені на продаж ділянки є привабливим об’єктом інвестування, особливо для компаній, які працюють у сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості, а також в аграрному секторі, наголосили у Фонді.

Зокрема, потенційним покупцям будуть запропоновані 12 земельних ділянок, розташованих на межі міста Буча, на відстані 25 км на захід від Києва. Їх цільове призначення – будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Ділянки мають загальну площу 72,61 га та вдале розташування. Близько третини території Бучі знаходиться у лісовій зоні. Частина з них має асфальтовані під’їзні шляхи, поруч знаходяться інженерні мережі (газопостачання, електропостачання тощо).

Також на аукціони будуть виставлені 19 земельних ділянок у селищі Михайлівка-Рубежівка, розташованому у 16 км на захід від Києва. Всі ділянки призначені для ведення особистого селянського господарства та мають загальну площу 159 га.

Селище Михайлівка-Рубежівка межує з містами Буча та Ірпінь і характеризується активною побудовою приватних будинків та зведенням сучасних котеджних містечок. Ділянки, що виставляються на продаж, розташовані неподалік котеджного містечка «Михайлівський сад».

Крім цього, навесні Фонд виставить на продаж три земельні ділянки у місті Бровари загальною площею 9,89 га. Їх цільове призначення – землі житлової забудови та розміщення об’єктів інфраструктури.

Нагадаємо: ліквідаційну масу банку «Аркада» оцінили в 1,3 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті