Угорщина першою в ЄС схвалила китайську вакцину від Sinopharm

Угорщина першою в ЄС схвалила китайську вакцину від Sinopharm

Днями країна також схвалила російську вакцину «Спутнік V»

Угорщина першою в ЄС схвалила китайську вакцину від Sinopharm
фото www.flickr.com/photos/30478819@N08/50307439113

Угорщина першою в ЄС схвалила використання китайської вакцини проти COVID-19 компанії Sinopharm в країні, повідомляє Reuters.

Кілька днів тому в країні також дозволили вакцинацію російським «Спутніком V». Агентство ЄС з лікарських засобів вирішить в лютому, чи допустить російську вакцину на європейський ринок.

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив національному радіо, що він найбільше вірить в китайську вакцину і зробить щеплення нею. Водночас європейські інститути відмовляються розглядати продукт через відсутність даних про третю фазу її випробування.

Нагадаємо: 29 січня Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) дало AstraZeneca довгоочікуване схвалення. Таким чином на рівні ЄС схвалення отримали вже три вакцини.

Сербія також схвалила китайську вакцину і отримала 1 млн доз препарату. Країна першою в Європі почала масову вакцинацію китайською вакциною.

Угорщина також очікує близько 1 млн доз вакцини Sinopharm. Якщо це станеться, до кінця березня країна зможе вакцинувати 1,7 млн населення. В Угорщині проживає близько 10 млн осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті