Apple інвестує $3,6 млрд у KIA Motors, яка буде збирати Apple Car

Apple інвестує $3,6 млрд у KIA Motors, яка буде збирати Apple Car

ЗМІ повідомляють, що угода може бути підписана вже наприкінці цього місяця

Apple інвестує $3,6 млрд у KIA Motors, яка буде збирати Apple Car
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/25166345305

Акції Kia Motors підскочили на 14,5% після того, як місцеві ЗМІ повідомили, що Apple інвестує 4 трлн вон ($3,6 млрд) в рамках співпраці з південнокорейським автовиробником з виробництва електромобілів.

Як повідомляє Bloomberg із посиланням DongA Ilbo, виробник iPhone планує налагодити виробництво з Kia і випускати автомобілі Apple на заводі автовиробника в Джорджії, США. За даними ЗМІ, компанії можуть підписати угоду 17 лютого, а прем'єра автомобіля Apple може відбутися у 2024 році. У попередніх новинах мова йшла про 2025 рік.

Представник автовиробника в Сеулі та представник Apple від коментарів відмовилися.

Агентство зазначає, що повідомлення про те, що Apple розглядає можливість розширення виробництва автомобілів, викликали чутки про потенційних партнерів компанії. Робота технологічного гіганта по розробці автомобілів все ще перебуває на початковій стадії, і йому буде потрібно як мінімум пів десятиліття, щоб запустити автономний електромобіль, повідомили Bloomberg News люди, знайомі з цими зусиллями. Це говорить про те, що компанія не поспішає з рішеннями про партнерство.

Зазначається, минулого місяця Hyundai Motor, «дочкою» якої є Kia, відмовилася від заяви, в якій говорилося, що вона веде переговори з Apple, вказавши тільки, що з нею зв'язалися тільки потенційні партнери для розробки автономних електромобілів. Акції Kia зараз на найвищому рівні з 1997 року.

Електричний автомобіль Apple буде конкурувати з автомобілями Tesla і таких компаній, як Lucid Motors і Nio, а також таких відомих виробників, як Daimler і Volkswagen. Створення автомобільного заводу може коштувати мільярди доларів і зайняти роки, що, ймовірно, є причиною того, що Apple веде переговори з потенційними партнерами.

Інші технокомпанії, які прагнуть зайнятися випуском автомобілів, також прагнуть до партнерства. Тайванський Foxconn заявив минулого місяця, що він створює підприємство з китайським автомобілебудівним підприємством Zhejiang Geely Holding Group для надання виробничих і консультаційних послуг глобальним автомобільним підприємствам.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло