У Данії відновили прокладання труб «Північного потоку-2»

У Данії відновили прокладання труб «Північного потоку-2»

Очікується, що роботи з прокладання труб на території Данії закінчаться в останньому тижні травня

У Данії відновили прокладання труб «Північного потоку-2»
фото: Bernd Wustneck/ dpa/ picture alliance

Судно-трубоукладач «Фортуна» успішно провело морські випробування і приступило до прокладання труб у водах Данії. Про це повідомляє DW з посиланням на компанію-оператора будівництва «Північного потоку-2».

Згідно з повідомленням, судно-трубоукладач «Фортуна» приступило до трубоукладки в водах Данії.
«Всі роботи проводяться згідно з відповідними дозволами», – йдеться в повідомленні компанії.
У Nord Stream 2 AG зазначили, що підготовча робота до початку відновлення укладення труб на цій ділянці розпочалася ще 24 січня.

Очікується, що «Фортуна» завершить роботи в данських водах до середини останнього тижня травня, а потім приступить до укладання труб у водах Німеччини, де будівництво триватиме до червня. Розрахункова швидкість укладання труб «Фортуни» становить 0,4 кілометра на добу, на швидкість будівництва можуть впливати погода і технічні умови.

Нагадаємо, після того, як Сполучені Штати Америки запровадили санкції проти швейцарського підрядника, чиє судно займалося прокладкою труб газогону в Балтійському морі, російський «Газпром» вирішив самотужки добудовувати газопровід. Натепер з приблизно 2460 кілометрів газопроводу укладено понад 2300 кілометри, тобто 94 відсотки. У грудні 2020 року «Фортуна» проклала 2,6 кілометра газогону «Північний потік-2» у виключній економічній зоні ФРН.

Раніше повідомлялося, що Макрон підтримав позицію ФРН по «Північному потоку – 2»

Німеччина очікує, що Байден та його адміністрація будуть менш агресивними стосовно проєкту газопроводу, ніж Дональд Трамп.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті