Україна цьогоріч очікує поставки військової продукції на понад 10 млрд гривень

Україна цьогоріч очікує поставки військової продукції на понад 10 млрд гривень

Відповідні замовлення були зроблені торік

Україна цьогоріч очікує поставки військової продукції на понад 10 млрд гривень
фото: mil.gov.ua

У 2021-му році очікується постачання військової продукції на суму понад 10 мільярдів гривень. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони.

Здійснені у 2020-му році замовлення (укладені контракти) вже дозволяють Збройним Силам України (ЗСУ) отримати цього року 10 млн штук боєприпасів, 3 300 ракетно-артилерійських систем, 2 700 приладів розвідки та спостереження, понад 320 автомобілів, понад 60 бронетранспортерів та броньованих машин, близько чотирьох десятків безпілотних авіаційних комплексів, а також шість літаків.

«Слід враховувати, що виробництво озброєння має тривалий виробничий цикл, приміром, ті ж високотехнологічні комплекси виготовляються більше одного року. Профінансувавши та уклавши ще минулого року контракти на суму у понад 10 мільярдів гривень, ми забезпечили партнерів обіговими коштами, що, своєю чергою, з початку року гарантувало безперебійну роботу десятків підприємств оборонно-промислового комплексу, серед яких, наприклад, ДККБ «Луч», ДП ХКБМ ім. О Морозова, ДП «Іскра» та інші», – наголосив міністр оборони України Андрій Таран.

За словами Тарана, планування заходів із закупівлі товарів, робіт і послуг оборонного призначення відбувалося ще у 2020-му році за діючим на той час законодавством.

Процедури закупівлі за діючими контрактами продовжуються відповідно до попереднього законодавства. Наразі йде процес формування нормативно-правової бази для забезпечення виконання норм нового закону «Про оборонні закупівлі» та здійснюється перехід на планування заходів та бюджету.

Нагадаємо: США передали українській армії десятки військових джипів та катерів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло