Microsoft прицінювалась до Pinterest – FT

Microsoft прицінювалась до Pinterest – FT

Microsoft звернулася до Pinterest з потенційною пропозицією про придбання соцмережі за $51 млрд

Microsoft прицінювалась до Pinterest – FT
фото www.flickr.com/photos/nebseo/7030773373

Видання Financial Times дізналось, що корпорація Microsoft деякий час назад зверталася з пропозицією про покупку до соціального інтернет-сервісу Pinterest за $51 млрд.

Джерела FT наголошують, що «наразі переговори не ведуться».

Pinterest, ринкова капіталізація якої збільшилася більш ніж на 600% під час пандемії COVID-19, в минулому заявляла, що хоче залишатися незалежною компанією.

Видання зазначає, що зростаюча ціна акцій Pinterest стала перешкодою для Microsoft, хоча ринкова капіталізація Pinterest становить всього 3% від капіталізації Microsoft, яка становить $1,83 трлн.

Microsoft показала, що у неї є апетит до поглинання великої соціальної мережі минулого року, коли вона намагалася купити американський бізнес TikTok, популярного китайського додатка, який був змушений продати свої операції в США після того, як адміністрація Трампа оголосила, що вони становлять собою загрозу для національної безпеки.

За останні роки Microsoft зробила кілька великих придбань. Крім покупки LinkedIn за $26 млрд у 2016 році, вона придбала GitHub і Minecraft.

Microsoft шукає онлайн-спільноти, розглядаючи їх як спосіб підтримки великих додатків на своїй хмарній платформі Azure. Минулого тижня Pinterest заявила, що її щомісячна кількість користувачів зросла до 459 млн. Наразі соцмережа використовує інфраструктуру Amazon Web Services.

Минулого тижня Pinterest повідомив про стрибок квартального прибутку на 76%, в результаті чого ціна акцій компанії зросла на понад 10%.

Нагадаємо: днями видання WSJ дізналось, що виокремлення американського бізнесу соцмережі TikTok і його продаж американським компаніям при адміністрації Джо Байдена відкладається на невизначений термін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло