Зеленський підписав закон про інвестнянь

Зеленський підписав закон про інвестнянь

Закон передбачає надання підтримки інвесторам із загальною сумою інвестицій від 20 млн євро

Зеленський підписав закон про інвестнянь
фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський 10 лютого підписав закон «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями в Україні», який Рада ухвалила в грудні 2020 року. Про це повідомляє Офіс президента.

«Цей документ сприятиме відновленню інвестиційної активності в Україні після кризового 2020 року. Закон передбачає надання державної підтримки українським та іноземним інвесторам із загальною сумою інвестицій від 20 млн євро», – йдеться у повідомленні.

В ОП додали, що у законі, визначено можливість отримання податкових пільг, забезпечення інвестиційних проєктів об'єктами суміжної інфраструктури, надання переважного права землекористування земельними ділянками державної або комунальної власності для реалізації інвестиційних проєктів, закріплення гарантій інвестора через укладення прямого договору з урядом України. При цьому загальний обсяг державної підтримки не має перевищувати 30% від суми інвестицій у проєкт.

Відповідно до закону, підтримка надаватиметься підприємствам, які працюють у переробній промисловості, транспортній галузі, освіті, науковій та науково-технічній галузях; охороні здоров'я, мистецтві, культурі, спорті, туризмі та курортно-рекреаційній сфері.

«Також передбачено створення спеціальної урядової уповноваженої установи, що займатиметься супроводом інвестиційних проєктів, допомогою інвесторам від початку проєкту й протягом усього часу його тривалості», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: Верховна Рада підтримала законопроєкт №3760 «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями», поданий президентом Володимиром Зеленським.

Раніше Mind розповідав, як інвестняня допомагає інвесторам і чи є в цієї служби перспективи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті