Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
У Нацбанку заявили, що не уповноважені підписувати меморандум про добудову об'єктів «Аркади»

У Нацбанку заявили, що не уповноважені підписувати меморандум про добудову об'єктів «Аркади»

Підписати меморандум пропонував мер Києва

У Нацбанку заявили, що не уповноважені підписувати меморандум про добудову об'єктів 	«Аркади»
Фото: bank.gov.ua

Національний банк України (НБУ) заявив, що не має правових підстав для укладення меморандуму з питання завершення будівництва житлових комплексів банку «Аркада». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на пресслужбу НБУ.

«Національний банк діє на підставі, і в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Та як АТ АКБ «Аркада» знаходиться в стадії ліквідації, то у Національного банку, виходячи з вимог ст. 3 закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та ст. 76 закону України «Про банки і банківську діяльність», відсутні правові підстави для укладення такого меморандуму», – заявили в НБУ.

Раніше мер Києва Віталій Кличко заявляв про підготовку проєкту меморандуму і надання його для підписання зацікавленим сторонам, зокрема, НБУ і Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Завершити будівництво житлових комплексів «Еврика», «Патріотика» і «Патріотика на озерах» Фонду фінансування будівництва під керуванням неплатоспроможного банку «Аркада» має намір будівельна компанія Stolitsa Group (Київ).

Раніше Mind писав про те, чому 30-річна компанія опинилася на межі банкрутства, куди поділися 50 млн грн, і хто може бути зацікавленим у подібному розвитку подій, у матеріалі «Смерть мастодонта: чому впала «Аркада»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті