Захворіло у світі
115,618,088
Померло у світі
2,569,422
Вилікувалось у світі
65,383,259
Захворіло в Україні
1,384,917
Померло в Україні
26,763
Вилікувалось в Україні
1,191,022
Забудовник «Столиця груп» та КМДА мають намір добудувати 11 000 квартир банку «Аркада» - МВС

Забудовник «Столиця груп» та КМДА мають намір добудувати 11 000 квартир банку «Аркада» - МВС

Відповідний меморандум буде підписаний до 5 лютого, після чого розпочнеться робота

Забудовник «Столиця груп» та КМДА мають намір добудувати 11 000 квартир банку «Аркада» - МВС
заступник міністра внутрішніх справ. Антон Геращенко
фото mvs.gov.ua

Меморандум щодо завершення будівництва будинків банку «Аркада» між компанією забудовником «Столиця груп» та КМДА планується підписати до 5 лютого.

«Маємо позитивну новину, яка стосується групи вкладників банку «Аркада». Разом із забудовником-компанією «Столиця» та КМДА до 5 лютого планується підписати меморандум, за яким розпочнеться велика робота – добудувати понад 11 000 квартир», – зазначив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив під час наради Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва.

Він також додав, що наразі у МВС розглядається можливість направлення коштів в об’єкти незавершеного житлового будівництва.

«Такі проєкти підходять нам за ціною та розташуванням і в подальшому поліцейські та рятувальники зможуть отримати власне житло за лізинговою програмою МВС», – зазначив він. 

Окремо, під час наради було розглянуто питання енергозабезпечення об’єктів незавершеного житлового будівництва.

За словами Геращенка, з керівництвом ДТЕК було досягнуто домовленості щодо посилення співпраці з кооперативами, які були кинуті забудовниками напризволяще.

«Є перші відгуки від керівників кооперативів, що ДТЕК допомагає в рамках законодавства. Проте ми не можемо вимагати від приватної компанії за власний рахунок будувати електромережі. Ми знаємо позитивний досвід «Східної Брами», де люди зібралися (майже 900 квартир) і вирішили проблему по підключенню», – додав він.  

Як повідомлялось, на добудову об'єктів «Аркади» потрібно близько 7 млрд грн.

Нагадаємо: раніше цього місяця Фонд гарантування вкладів оцінив ліквідаційну масу банку «Аркада» в 1,3 млн грн. Саме за рахунок коштів, одержаних у результаті ліквідації банку «Аркада» та реалізації його майна, задовольнятимуться вимоги кредиторів.

До цього вкладникам банку «Аркада» уже виплатили 170 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті