Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Гейтс запланував інвестувати $2 млрд в порятунок клімату

Гейтс запланував інвестувати $2 млрд в порятунок клімату

Глава Microsoft наголосив, що світу не варто відмовлятись від атомної енергії

Гейтс запланував інвестувати $2 млрд в порятунок клімату
Білл Гейтс
фото www.flickr.com/photos/titanas/2229337198

Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс збирається в найближчі п'ять років інвестувати $2 млрд у стартапи і проєкти, спрямовані на боротьбу з глобальною зміною клімату. Про це він заявив в інтерв'ю німецькому виданню Handelsblatt, передає DW.

На думку підприємця, держави світу повинні також збільшити свої витрати на дослідження, спрямовані на захист клімату, як мінімум уп’ятеро, до $110 млрд щорічно.

«Нам необхідно змінювати фізичну економіку такими швидкими темпами, як ніколи раніше в історії», – наголосив Гейтс.

При цьому він додав, що, з його точки зору, світова промисловість не повинна відмовлятися від атомної енергії, оскільки її альтернативних джерел, таких, як сонце і вітер, не вистачить для того, щоб задовольнити глобальну потребу в електриці. Водночас він заявив, що покладає великі надії на технологію по фільтрації вуглекислого газу з атмосфери. Зі свого боку, журналісти Handelsblatt відзначили, що реалізація цієї технології зараз є спірним питанням.

Ще одне джерело енергії майбутнього, з точки зору Біла Гейтса, – це водневе паливо. Завдяки його використанню можна істотно скоротити викиди вуглекислого газу при виробництві цементу і сталі.

Нагадаємо: минулого місця Ілон Маск сказав, що планує пожертвувати $100 млн авторам найкращої технології уловлювання вуглецю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті