Goldman Sachs представив робо-консультанта Marcus Invest по роботі з клієнтами

Goldman Sachs представив робо-консультанта Marcus Invest по роботі з клієнтами

Програма, створена експертами, сама відстежуватиме ринок і робитиме інвестиції

Банк Goldman Sachs Group Inc запускає автоматизовану платформу управління капіталом для інвестування коштів клієнтів на біржовій торгівлі акціями та облігаціями, повідомляє Reuters з посиланням на заяву банку.

За повідомленням банку, споживачі можуть відкрити рахунок в Marcus Invest на суму не менше $1000, при цьому з них буде стягуватися річна комісія в розмірі 0,35%.

Робо-консультант Goldman Sachs буде розподіляти і перебалансовувати капітал клієнтів на основі моделей, розроблених групою експертів з інвестиційної стратегії банку, які традиційно обслуговували установи і надбагатих клієнтів.

Це новий крок банку Goldman Sachs в галузі цифрового банкінгу відповідно до плану генерального директора Девіда Соломона зі скорочення залежності Goldman від нестабільних торгових і інвестиційних банківських доходів.

Програма Marcus Invest пропонує індивідуальні та спільні інвестиційні рахунки, а також три типи індивідуальних пенсійних рахунків.

Як і інші робо-консультанти, банк буде оцінювати терпимість клієнта до ризиків і терміни інвестування й рекомендувати консервативний, помірний або прогресивний портфель інвестицій.

За словами банку, клієнти зможуть налаштовувати свої інвестиції, вибравши одну з трьох інвестиційних стратегій, в тому числі ту, яка відстежує ринкові орієнтири і підтримує стійкі методи ведення бізнесу.

Нагадаємо, раніше експерти Goldman Sachs назвали Zoom і ще 38 компаній переоціненими «бульбашками».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло