Apple шукає інженерів для розробки зв’язку 6G

Apple шукає інженерів для розробки зв’язку 6G

Країна, яка першою розгорне 6G, стане переможцем нової промислової революції

Apple шукає інженерів для розробки зв’язку 6G
фото Shutterstock

Компанія Apple розмістила оголошення про пошук інженерів для розробки бездротової мережі 6G. Про відповідні вакансії корпорація повідомила на своєму сайті, пише Forbes.

«Ставши членом нашої команди, ви отримаєте унікальну можливість створити бездротову технологію наступного покоління, яка серйозно вплине на майбутні продукти Apple і буде надихати мільйони клієнтів щодня», – йдеться в оголошенні.

У тексті також зазначається, що успішний кандидат стане членом групи, яка в найближче десятиліття буде відповідати за створення революційних технологій.

Компанія шукає фахівців у Кремнієвій долині і Сан-Дієго, де Apple працює над розробкою бездротових технологій і створенням мікросхем, уточнює Bloomberg.

За даними агентства, експерти галузі не очікують, що 6G розгорнеться раніше 2030 року, але Apple, очевидно, хоче брати участь в розробці нової технології на дуже ранніх етапах.

Наприкінці 2020 року Apple приєдналася до альянсу компаній, що працюють над стандартами для 6G та інших технологій наступного покоління. За оцінками деяких аналітиків, технологія 6G може забезпечити швидкість, яка більш ніж у 100 разів перевищує 5G, відзначає агентство.

Раніше Bloomberg писав, що країнам і компаніям вкрай важливо першими розробити і запатентувати технологію 6G: той, хто це зробить, очолить наступну промислову революцію. Боротьба за першість у 6G особливо помітна між США і Китаєм, зазначає агентство.

«Це настільки важливо, що в деякій мірі перетворилося в гонку озброєнь», – вважає експерт дослідницького підрозділу Nokia Oyj Пітер Веттер.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Apple має секретну лабораторію, де розробляє AR-технологію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті