Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Світу треба більше Ілонів Масків, щоб впоратись зі зміною клімату – Гейтс

Світу треба більше Ілонів Масків, щоб впоратись зі зміною клімату – Гейтс

Гейтс високо цінує Маска за створення електромобілів, багаторазових ракет та винагороджування розробників технологій вловлювання вуглецю

Світу треба більше Ілонів Масків, щоб впоратись зі зміною клімату – Гейтс
Ілон Маск
фото www.flickr.com/photos/189720301@N05/50827348122

Американський підприємець і громадський діяч, філантроп, один зі співзасновників і колишній найбільший акціонер компанії Microsoft Білл Гейтс сказав, що світові потрібно більше підприємців, таких як Ілон Маск, щоб боротися зі зміною клімату.

«Я думаю, що те, що Ілон зробив з Tesla, просто фантастика. Це, напевно, найбільший внесок в те, щоб показати нам, що електромобілі є частиною того, як ми вирішуємо проблему зміни клімату, – сказав Гейтс в інтерв'ю Ендрю Россу Соркіну на телеканалі CNBC. – Нам потрібно більше Ілонів Масків. Нам потрібен Маск в цементній, в сталеливарній промисловостях і в усіх інших категоріях».

Гейтс також наголосив на ролі Маска у видалення вуглецю, про яку було оголошено минулого місяця.Маск заявив в Twitter, що пожертвує $100 млн на приз за кращу технологію, здатну вловлювати вуглекислий газ.

Це відбувається в критичний момент, оскільки глобальні викиди вуглецю продовжують збільшуватися з минулого століття, що призводить до безпрецедентного глобального потепління і зміни клімату.

«Я думаю, він повинен дуже пишатися тим, що робить», – підсумував Гейтс.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті