Тайванська Foxconn випустить перші два розроблені нею електромобілі до кінця цього року

Тайванська Foxconn випустить перші два розроблені нею електромобілі до кінця цього року

Приблизно в цей же час Foxconn запустить і виробництво електробуса

Тайванська Foxconn випустить перші два розроблені нею електромобілі до кінця цього року
фото DR

Тайванська Foxconn оголосила, що перші два електромобілі, спроектовані на її єдиній платформі, будуть представлені до кінця 2021 року, хоча імена брендів не розкриваються.

Компанія, яка одночасно є і найбільшим складальником «айфонів», реалізує два електромобілі на базі своєї платформи в четвертому кварталі 2021 року, повідомляє Bloomberg, на яке посилається The Bell.

За словами представника компанії, приблизно в цей же час Foxconn запустить і виробництво електробуса, але деталі проектів не уточнюються.

Як зазначає агентство, Foxconn намагається посилити потенціал в автомобільній індустрії на тлі спроб інших IT-корпорацій, включаючи її клієнта Apple, вийти на світовий ринок автотранспорту.

 У жовтні минулого року компанія представила перше шасі для електромобілів і платформу для їх розробки і виробництва. Бізнес дозволить диверсифікувати джерела доходів в умовах уповільнення зростання індустрії смартфонів.

На початку 2021 року Foxconn створив спільне підприємство з китайським автовиробником Zhejiang Geely Holding Group. Зараз тривають переговори зі стартапом Faraday Future та іншими компаніями про співпрацю в галузі електромобілів, пише Bloomberg.

Нагадаємо, Foxconn та Geely спільно розроблятимуть та випускатимуть авто для сторонніх виробників.

Також повідомлялося, що Foxconn інвестує $200 млн в китайський стартап з виробництва електрокарів Byton.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті