Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Техас змусив усіх виробників мікросхем у штаті зупинити заводи

Техас змусив усіх виробників мікросхем у штаті зупинити заводи

Екстремальна погода виявилася більш руйнівною, ніж очікувалося

Техас змусив усіх виробників мікросхем у штаті зупинити заводи
фото www.flickr.com/photos/osde-info/2294884184

В американському штаті Техас тривають несприятливі погодні умови з низькими температурами, які спричинили кризу з електропостачанням. Як повідомляє Gizchina, у зв’язку із цим частина місцевих чіпмейкерів вже закрила свої заводи. Тепер місцеве управління енергетики попросило всіх виробників мікросхем в Остіні припинити виробництво, щоб забезпечити достатню кількість електроенергії для департаменту охорони здоров'я.

Компанії Samsung було наказано повністю закрити два своїх заводу з виробництва мікросхем в Техасі через перебої з електроенергією в штаті. Це також торкнулося NXP Semiconductors, Infineon Semiconductors і інших компаній. Державна комунальна компанія Austin Energy, яка поставляє електроенергію в місто Остін, наказала всім виробникам промислових і напівпровідникових матеріалів призупинити виробництво.

Ці дії збільшать все існуючий гострий дефіцит напівпровідників у світі.

Forbes повідомляє, що екстремальна погода виявилася більш руйнівною, ніж очікувалося. Видання зазначає, що процес виробництва напівпровідникових чіпів дуже складний і перезапуск потужностей для виробництва потребує зусиль і часу.

Financial Times повідомила, що через масштаби і складність бізнесу з виробництва мікросхем навіть закриття заводу на короткий термін може призвести до збитків у мільйони доларів.

Нагадаємо: минулого тижня південні штати США, які зазвичай страждають від спеки, накрила морозна «арктична хвиля». В Техасі та низці інших штатів протягом кількох днів тривали віялові відключення. Зупинились польоти. Припинявся видобуток понад мільйона барелів нафти і 10 млрд кубічних футів газу на день, припинили роботу великі нафтопереробні заводи.

Як повідомлялось, оптові ринкові ціни на електроенергію перевищили $9000 за мегават-годину на тлі різкого похолодання на півдні США.

19 січня губернатор Техасу Грег Ебботт заявив, що всі електростанції в штаті знову підключені до мережі, але сотні тисяч будинків залишаються без електрики через лінії, що вийшли з ладу та інші проблеми.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті