Hyundai виділить $2 млн на проєкт швидкісних колій в Україні

Hyundai виділить $2 млн на проєкт швидкісних колій в Україні

Компанія зацікавлена у будівництві швидкісної залізниці та планує постачати в Україну 10 нових швидкісних поїздів

Hyundai виділить $2 млн на проєкт швидкісних колій в Україні
фото: facebook.com/Forum.Ukraine30

Південнокорейська компанія Hyundai Corporation виділить $2 млн на розробку попередніх техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) будівництва швидкісної залізничної мережі в Україні. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура».

«Один з найамбітніших проєктів – реалізація високошвидкісних залізничних перевезень. У березні виїжджає делегація з представників Міністерства інфраструктури і представників «Укрзалізниці», там (у Кореї – ред.) будуть підписані меморандуми про виділення грантових $2 млн на розробку пре-ТЕО для реалізації цього дуже масштабного проєкту», – сказав Криклій.

Віцепрезидент підрозділу комерційного транспорту та енергетики Hyundai Corporation Юн Сук Чой під час відеовключення на форумі заявив, що компанія зацікавлена у будівництві швидкісної залізниці та планує постачати в Україну 10 нових швидкісних поїздів.

Також Криклій зазначив, що цього року Україні починається реалізація проєкту високошвидкісних залізничних перевезень:

«Ми плануємо будувати колії згідно з європейськими стандартами з середньою швидкістю від 250 і більше кілометрів за годину. Загалом це 4 ділянки протяжністю майже 2000 км залізничної колії. Перша ділянка – це Київ-Львів і кордон, 896 км»

Нагадаємо: Зеленський заявив про мету держави відремонтувати 6 500 км доріг до кінця року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло