Захворіло у світі
114,759,938
Померло у світі
2,549,457
Вилікувалось у світі
64,908,996
Захворіло в Україні
1,364,705
Померло в Україні
26,397
Вилікувалось в Україні
1,182,036
Facebook і Австралія домовились: соцмережа скасує заборону на новини в країні

Facebook і Австралія домовились: соцмережа скасує заборону на новини в країні

Соцмережа відновить повноцінну роботу в країні вже «найближчими днями»

Facebook і Австралія домовились: соцмережа скасує заборону на новини в країні
фото foter.com

Соціальна мережа Facebook заявила, що почне відновлювати обмін новинами в стрічках австралійських користувачів вже «найближчими днями» після досягнення угоди з урядом країни.

Як повідомляє TechCrunch, угоду було досягнуто після переговорів між головним казначеєм Австралії Джошем Фрайденбергом і главою Facebook Марком Цукербергом, які відбулись в минулі вихідні.

Як відомо, минулої середи гігант соціальних мереж зробив рішучий крок, обмеживши новинний контент в Австралії після суперечки щодо закону, який зобов'язує платформи платити ЗМІ за контент. У підсумку Facebook заблокував весь новинний контент з Австралії, а також кілька акаунтів, пов'язаних з урядом Австралії.

Уряд Австралії вніс поправки в запропонований кодекс. Сюди входить двомісячний період посередництва, який дає обом сторонам більше часу для укладення комерційних угод, що може допомогти Facebook не починати дотримуватись нових правил негайно.

Домовленість дасть цифровим платформам час для укладення торгових угод з видавцями. Вона також включає правило, згідно з яким буде враховуватись внесок інтернет-компаній в «стійкість австралійської новинної індустрії» за допомогою існуючих транзакцій.

Як повідомлялось, за прикладом Австралії влада Канади має намір добиватися, щоб Facebook почав платити канадським ЗМІ за новинний контент, що публікується користувачами в соцмережі. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті