Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Гейтс хоче об’єднатись з Безосом для боротьби з кліматичною кризою

Гейтс хоче об’єднатись з Безосом для боротьби з кліматичною кризою

Співзасновник Microsoft наголошує, що дуже важко змусити людей зосередити увагу на катастрофах, які можуть статися через десятиліття, щоб їм запобігти

Гейтс хоче об’єднатись з Безосом для боротьби з кліматичною кризою
фото www.flickr.com/photos/155154720@N05/42749634784

Білл Гейтс має намір тісніше співпрацювати з генеральним директором Amazon Джеффом Безосом для боротьби з кліматичною кризою, яка, за словами співзасновника Microsoft, може затьмарити нинішню пандемію за кількістю смертей і глобальних наслідків.

«Кількість смертей буде рости, оскільки буде більше хвиль тепла, лісових пожеж і, що найбільш важливо, люди втратять можливість виходити на вулицю і займатися сільським господарством де-небудь поруч з екватором», – сказав Гейтс в інтерв'ю Bloomberg.

За його словами, на відміну від пандемії, важко змусити людей зосередити увагу на катастрофах, які можуть статися через десятиліття, щоб їм запобігти.

«Це справжнє випробування на гуманність – заздалегідь інвестувати в проблеми, які з'являться пізніше», – сказав Гейтс.

Співзасновник Microsoft сподівається, що разом з Безосом вони зможуть підтримати дорогі екологічно чисті альтернативи нинішнім технологіям на ранній стадії.

Гейтс сказав, що він не прихильник біткойнів ні з екологічних причин, оскільки їх майнінг потребує багато енергії, ні з огляду на окремих інвесторів, ім'я яких не Ілон Маск.

«В Ілона купа грошей, і він дуже досвідчений, тому я не хвилююся, що його біткойн буде безладно підвищуватися або знижуватися, – сказав він. – … я вважаю, що якщо у вас менше грошей, ніж у Ілона, вам, ймовірно, слід бути обережними».

Гейтс, який є давнім шанувальником гамбургерів в фаст-фуді, поступово переходить на вживання замінників м’яса на рослинній основі, таких як Impossible Burger і Beyond Meat. Між тим, бізнесмен не збирається повністю відмовлятись від яловичини.

Нагадаємо:до цього Гейтс сказав, що світові потрібно більше підприємців, таких як Ілон Маск, щоб боротися зі зміною клімату.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті