Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
В Індії суддя звільнив екоактивістку Дішу Раві й розкритикував владу за її затримання

В Індії суддя звільнив екоактивістку Дішу Раві й розкритикував владу за її затримання

Звинувачення, висунуті Раві, тягнуть за собою довічний термін ув’язнення

В Індії суддя звільнив екоактивістку Дішу Раві й розкритикував владу за її затримання
фото DR

У вівторок суд Нью-Делі звільнив під заставу 22-річну кліматичну активістку Дішу Раві, яка очолює індійське крило руху Грети Тунберг «Пятниці заради мабутнього», передає Reuters.

Дішу Раві була арештовано в південному місті Бангалор 13 лютого і звинувачено в підбурюванні до заколоту за пошерення нею онлайн-інструментарію для протестуючих фермерів. Поліція звинувати її в «розпалюванні насильства». Арешт екоактивістки привернув увагу світової громадськості.

Суддя Дхармендер Рана заявив, що немає підстав більше тримати під вартою Раві і розкритикував владу за затримання будь-якого, хто не згоден з політикою уряду.

«Беручи до уваги мізерні й уривчасті свідчення в обвинувальному протоколі, я не знаходжу жодних відчутних причин для тримання під вартою 22-річної молодої жінки, з абсолютно бездоганним минулим, яка має хорошу репутацію в суспільстві», – сказав суддя.

Стаття «підбурювання до заколоту», за якою звинувачують Дішу Раві, тягне за собою довічний термін ув’язнення.

Десятки тисяч фермерів з грудня протестують у Нью-Делі, розбивши наметові містечка на сильному морозі – вони не погоджуються з прийняттям нових сільськогосподарських законів, які, за їхніми словами, нашкодять їм на користь великих корпорацій. Хоча уряд заявляє, що реформи принесуть нові інвестиції на застарілі ринки продукції.

Протести фермерів стали найсерйознішим викликом для уряду прем'єр-міністра Нарендри Моді, який вже кілька місяців намагається покласти край протестам. Кілька раундів переговорів між фермерами та урядом зазнали невдачі.

Нагадаємо, в Індії спалахнув скандал через арешт активістки, пов’язаної з Гретою Тунберг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті