Суд відмовив Шокіну відновити розслідування у справі Байдена

Суд відмовив Шокіну відновити розслідування у справі Байдена

Кримінальне провадження про втручання в діяльність ексгенпрокурора закрили у вересні

Суд відмовив Шокіну відновити розслідування у справі Байдена
Президент США Джо Байден
Фото: Angela Weiss/AFP

Суд відмовив у задоволенні скарги колишнього Генпрокурора Віктора Шокіна щодо припинення розслідування у справі, де фігурував нинішній президент США Джо Байден. Про це інформує пресслужба МВС України.

«Кримінальне провадження № 62020000000000236 було закрите 23 вересня 2020 року (а це ще за декілька місяців до проведення виборів Президента США) у зв’язку із відсутністю складу злочину. З цим рішенням не погодився заявник Віктор Шокін і його адвокати. Вони звернулися зі скаргою на дізнавача поліції в суд. Детально ознайомившись з матеріалами провадження, 25 лютого 2021 року суд виніс свій вердикт: в задоволенні скарги відмовити (справа № 757/42457/20-к)», – зазначають в МВС.

У міністерстві підкреслили, що поліція закрила справу на законних підставах.

21 травня минулого року стало відомо, що Печерський районний суд Києва зобов’язав Офіс Генерального прокурора України внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про справу про нібито втручання Джо Байдена у діяльність колишнього Генпрокурора України Віктора Шокіна.

Після цього українські слідчі допитали колишнього генерального прокурора України Віктора Шокіна у межах розслідування цієї кримінальної справи.

Восени минулого року Шокін повідомив, що поліція закрила кримінальне провадження стосовно колишнього віцепрезидента США, а нині президента США Джозефа Байдена. Тоді він заявив, що оскаржить ці дії в суді.

У січні цього року адвокат п’ятого президента України Петра Порошенка Ігор Головань заявив, що проти його клієнта та президента США Джо Байдена були відкриті два нові провадження у справі про втручання в діяльність колишнього генерального прокурора України Шокіна.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло