Virgin Galactic відклала запуск туристів в космос на 2022 рік

Virgin Galactic відклала запуск туристів в космос на 2022 рік

Випробування корабля SpaceShipTwo «Unity», яке мало відбутись 13 лютого, перенесено на травень

Virgin Galactic відклала запуск туристів в космос на 2022 рік
фото www.flickr.com/photos/nasafo/46351846494

Під час презентації результатів за IV квартал року компанія Virgin Galactic повідомила, що її наступний космічний політ відкладений на травень, а космічний туризм – на початок 2022 року.

Як повідомляє CNBC, вже 13 лютого компанія планувала провести космічні випробування свого корабля SpaceShipTwo «Unity», який являє собою повторення її спроби польоту в грудні, яка була зірвана через несправність двигуна. Компанія прагне якомога швидше завершити розробку своєї системи космічного корабля і почати літати з пасажирами.

Акції Virgin Galactic впали на цілих 15% після закриття торгів після падіння на 8,4% протягом дня і закрилися на рівні $42,24 за акцію.

Генеральний директор Virgin Galactic Майкл Колглейзер заявив, що компанія тепер не очікує, що комерційне обслуговування почнеться до початку 2022 року. За його словами, 30 березня компанія випустить наступний космічний корабель у своєму флоті і перший з покоління SpaceShip III.

Компанія прозвітувала про скоригований збиток за EBITDA у розмірі $59,5 млн, що трохи нижче збитку в розмірі $66 млн в попередньому кварталі. Виручка компанії за квартал склала $0, як і в попередньому кварталі. Збиток Virgin Galactic в IV кварталі в розмірі $0,31 на акцію відповідав очікуванням аналітиків, опитаних Refinitiv.

На кінець року у компанії було близько $666 млн доларів готівкою в порівнянні з $742 млн доларів в ІІІ кварталі.

Нагадаємо: минулого року Virgin Galactic представила концепт пасажирського надзвукового літака, який буде розвивати швидкість 3 Маха (приблизно 3700 км/год). Таким чином, літак буде втричі швидшим за швидкість звуку. Останнім пасажирським літаком, який літав швидше за швидкість звуку, був французько-британський Concorde, який припинив польоти в 2003 році. Concorde розвивав швидкість 2440 км/год.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло