Самовивіз товарів з IKEA став платним
Магазин відкрився 1 лютого

Ритейлер меблів та товарів для дому IKEA, який 1 лютого відкрив в Україні перший фізичний магазин, зробив самовивіз товарів платним. Про це повідомляється на сайті IKEA в Україні.
Раніше ця послуга була безкоштовною.
Вартість доставки у пункти видачі за замовлення до 30 кг – 39 грн, понад 30 кг – 59 грн.
При цьому, вартість доставки у поштомати складає 39 грн.
Зазначається, що зараз у Києві працюють 4 пункти видачі замовлень.
Шведська компанія IKEA, найбільший у світі ритейлерів меблів і товарів для дому, 1 лютого відкрила перший магазин в Україні – у київському Blockbuster Mall.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].