«Ощадбанк» перепризначив заступника голови правління на іншу посаду

«Ощадбанк» перепризначив заступника голови правління на іншу посаду

З 15 березня Антон Тютюн обійме посаду члена правління, відповідального за роздрібний бізнес

«Ощадбанк» перепризначив заступника голови правління на іншу посаду
фото: photo.unian.ua

Наглядова рада «Ощадбанку» перепризначила заступника голови правління банку Антона Тютюна на посаду члена правління, відповідального за роздрібний бізнес. Про це повідомляє FinClub з посиланням на оголошення банку у системі розкриття інформації НКЦПФР.

Зазначається, що таке рішення наглядова рада банку схвалила 24 лютого за результатами конкурсного відбору, переможцем якого став Антон Тютюн.

Відповідно до рішення, Тютюна звільнено з заступника голови правління з 12 березня, а з 15 березня він займе посаду члена правління банку строком на 5 років, на якій відповідатиме за роздрібний бізнес.

Повідомляється, що Тютюн обіймав посаду заступника голови правління банку за контрактом з 14 квітня 2014 року.

Головним завданням Тютюна буде зміцнення позицій банку в роздрібному кредитуванні, збільшення портфеля іпотечних кредитів, розширення лінійки цифрових продуктів, зменшення рівня витрат шляхом оптимізації мережі та централізації функцій.

Нагадаємо: Абромавичуса відкликали з наглядової ради «Ощадбанку». Він обійняв цю посаду за квотою президента в листопаді 2020 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло