Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
ФДМУ призначив нового керівника «Центренерго»

ФДМУ призначив нового керівника «Центренерго»

Торік голова ФДМУ заявляв про плани продати «Центренерго» наприкінці 2021 року

ФДМУ призначив нового керівника «Центренерго»
Фото: Orca design family

Фонд держмайна (ФДМУ) за погодженням Кабінету Міністрів України призначив в. о. генерального директора «Центренерго» Юрія Власенка. Про це повідомляється на сайті фонду.

«Я впевнений, що вже досягнуті результати стануть надійною основою для подальшого розвитку «Центренерго». У нас є всі можливості, щоб зробити компанію, де мажоритарна частка належить державі, успішним ринковим гравцем енергетичної галузі України. Перед компанією стоїть багато викликів та ми готові усіма силами взятися за їх подолання» – зазначив Юрій Власенко.

Згідно з повідомленням, першочерговими завданнями Власенко на цій посаді будуть впровадження оновленої стратегії оптових продажів електроенергії та оптимізація витрат. Окрім того, буде оптимізовано постачання вугільної продукції зі збільшенням частки постачання з шахт, які увійдуть до вертикально інтегрованого холдингу.  Компанія віддаватиме пріоритет закупівлі вугілля тільки вітчизняного видобутку.

Юрій Власенко має понад 15 років досвіду на керівних посадах підприємств енергетичного сектора і роботи в державних органах. Зокрема у 2011-2014 роках він був членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики й комунальних послуг.

Нагадаємо: «Центренерго» оштрафували на 170 000 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті