Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
Ділянки тропічних лісів Амазонки виставили на продаж у Facebook

Ділянки тропічних лісів Амазонки виставили на продаж у Facebook

Соцмережа заявила, що не буде видаляти ці незаконні оголошення

Ділянки тропічних лісів Амазонки виставили на продаж у Facebook
фото Pixaby

Журналісти знайшли оголошення з продажу частини території лісів Амазонії в Бразилії. Вони з'явилися на сервісі Facebook Marketplace.

Частини дощових лісів Амазонії незаконно продаються на Facebook. В оголошеннях соціальної мережі можна знайти території, які відносяться до національних лісів і земель – вони за законом належать корінним народам, які на ній проживають. Як повідомляє ВВС, деякі з ділянок досягають в розмірах 1 000 футбольних полів.

У Facebook відзначили, що «готові працювати з місцевою владою для вирішення ситуації», проте не будуть не будуть видаляти ці оголошення.

«Наші правила щодо таких оголошеннях вимагають дотримання законів від покупців і продавців, ми маємо намір дотримуватися такої ж позиції», – відзначили в соціальній мережі.

Лідер однієї з громад корінних народів закликав соціальну мережу видалити оголошення. За його словами, незважаючи на те, що це незаконно, влада країни не збирається втручатися і зупиняти продаж.

«Землевласники відчувають себе безкарно, тому їм не соромно завантажувати такі оголошення на Facebook і укладати незаконні оборудки, пов'язані з землею», – зазначив Іванеіде Бандейра, голова екологічної організації Kanindé.

Будь-який користувач може знайти ці ділянки в пошуковій системі Facebook Marketplace. Для цього в сервісі потрібно набрати португальські аналоги таких слів, як «ліс», «джунглі» і вибрати в якості місця розташування одну з держав, де є ліси Амазонії. При цьому деякі з оголошень містять в собі точні знімки і координати територій.

Як повідомлялося, у Бразилії площа вирубки дощових лісів Амазонії досягла максимуму за 12 років.

Про те, як у грошових сумах виглядає збереження екосистем планети – у матеріалі «Скільки коштує слон? Економісти намагаються підрахувати вартість всієї живої природи».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті