Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Lime витратить $50 млн в розвиток сервісу оренди електробайків

Lime витратить $50 млн в розвиток сервісу оренди електробайків

Байк-шерінгова компанія також випускає нову модель електровелосипеда

Lime витратить $50 млн в розвиток сервісу оренди електробайків
фото www.facebook.com/limebike

Байк-шерінгова компанія Lime, раніше відома як LimeBike, заявляє, що інвестує $50 млн у розширення своєї загальної мережі електробайків і подвоєння кількості міст, в яких вона працює. Як повідомляє TechCrunch, компанія розраховує запустити свій сервіс ще у 25 містах в Північній Америці, Європі, Австралії і Новій Зеландії.

Інвестиції в розмірі $50 млн також підуть на розробку та виробництво електробайка наступного покоління, випуск якого почнеться цього літа. Нова модель буде оснащена більш потужним двигуном на 350 Вт і замінною батареєю, здатною працювати на відстані до 25 миль.

LimeBike розпочала свою діяльність з орендованих велосипедів, але швидко змінила структуру бізнесу після того, як Bird вперше представила концепцію електричних самокатів без док-станції у 2017 році. В результаті LimeBike відмовилася від слова «байк» у своїй назві і у 2019 році почала поступово відходити від велосипедів. Але торік Lime придбала в Uber компанію по оренді велосипедів Jump, і в підсумку знову повернулася до того, з чого починала.

«Компанія Jump створила чудове обладнання, – сказав президент Lime Джо Краус в недавньому інтерв'ю. – І ми внесли деякі додаткові поліпшення в новий байк».

За словами Крауса, модернізація і розширення обладнання фінансувалися з власних операційних фондів, а не за рахунок нового фінансування з боку зовнішніх інвесторів. За даними компанії, фінансування стало можливим завдяки тому, що Lime досягла свого першого повного кварталу рентабельності у 2020 році.

Інвестиції Lime в виробництво електробайків надійшли через місяць після того, як компанія оголосила про плани додати електричні мопеди до своєї платформи мікромобільності. Lime запланувала запустити цієї весни 600 електромопедів на своїй платформі в Вашингтоні, округ Колумбія. Компанія також працює з офіційними особами над пілотним впровадженням мопедів в Парижі.

Нагадаємо: Lime є одним зі стартапів, який входить до портфеля українського венчурного фонду GR Capital, який управляє активами в розмірі $70 млн. За словами виконавчого директора фонду GR Максима Філіппова, GR Capital обрав Lime, «оскільки він глобально лідирує у своїй ніші, залучив кошти від найсильніших інвесторів, мав кращу команду на ринку».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті