Кількість боргів за комуналку зросла на 50% – Опендатабот

Кількість боргів за комуналку зросла на 50% – Опендатабот

Найбільше боргів українці мають перед підприємствами, що постачають тепло

Кількість боргів за комуналку зросла на 50% – Опендатабот
Фото: Поліщук Максим / УНІАН

За 2020 рік було відкрито 342 232 проваджень щодо українців, які не сплатили комунальні послуги. Це на 50% більше, ніж роком раніше. Найбільше боргів українці мають перед підприємствами, що постачають тепло. Про це повідомляє «Опендатабот».

Топ комунальних підприємств, яким повинні українці:

  • КП «Харківводоканал»;
  • КП «Жилкомсервіс»;
  • ПОКВПТГ «Полтаваобленерго»;
  • КП тепломереж «Криворіжтепломережа»;
  • КП «Кривбасводоканал»;
  • Львівське міське комунальне ПП «Львівтеплоенерго»;
  • Обласне комунальне підприємство «Миколаївоблтеплоенерго»;
  • ПАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль»;
  • КП «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради;
  • КП «Харківські теплові мережі».

«Людина визнається боржником по сплаті комунальних в судовому порядку, щодо комунальних передбачена спрощене провадження. Якщо боржник не виконує вирок суду, він потрапляє в реєстр боржників. Це стандартна процедура, яку використовують будь-які стягувачі: комунальні установи, банки, колектори», – відзначили в «Опендатабот»

За словами адвокатки Наталії Гнатуш, людині, яка потрапила до Єдиного реєстру боржників, можуть заблокувати банківські рахунки, вилучити її майно, а також обмежити виїзд за кордон. Проте комунальні підприємства можуть припинити надання послуг боржникам ще у досудовому порядку.

Нагадаємо: уряд підписав меморандум про те, що тарифи до кінця опалювального сезону не зростуть.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло